021 2842 4421     info@jibme.irسوالی دارید ؟

توجه فرمایید :

از ارائه هرگونه درگاه به سایت های غیر مجاز همسریابی ، اکانت های غیر مجاز ، ماهــواره ، شرط بنــدی ، و هر گونه کسب و کاری که از نظر مصادیق مجرمانه کشور جرم محسوب میشود معذوریم

خوشبختانه یکی از ناظرین درگاه واسط جیبمی ، کارشناس محترم پلیس فتا بوده و تمامی فرایند های کاربران زیر نظر پلیس فتا است . لطفا از ثبت درگاه های غیر مجاز خودداری نمایید .

درباره ما

جیبمی ، جیب امن من

درباره ما

درگاه واسط جیبمی jibme

درباره درگاه واسط پرداخت جیبمی

درگاه واسط پرداخت جیبمی یکی از قدیمی ترین درگاه واسط بانک می باشد که شروع فعالیت آن از سال 1393 بوده است . درگاه واسط بانک جیبمی به شما این امکان را میدهد که فروشگاه اینترنتی و یا وب سایت خود را به درگاه بانک متصل و پرداخت آنلاین داشته باشید . پلاگین های لازم سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس و دیگر سیستم ها قرار گرفته است . درگاه واسط پرداخت های متعددی در حال حاضر وجود دارد اما امنیت و اطمینان به پرداخت به موقع این درگاه ها یکی از مهمترین معیار های انتخاب کاربران است که درگاه واسط جیبمی با تسویه سریع و پشتوانه شرکت آی وحید در این مورد باعث اطمینان کاربران زیادی شده است .

 

برای آشنایی با جیبمی باید متوجه آی وحید باشیم زیرا جیبمی یکی از پروژه های موفق آی وحید است .

آی وحید نامی قدیمی در عرصه‌ی طراحی سایت و خدمات گرافیکی است که متخصصان جوانش همواره تلاش کرده‌اند سطح کیفی خدمات خود را بر استانداردهای روز جهان منطبق نمایند. ارائه‌ی آثار مدرن و ساختارشکن و کسب رضایت حداکثری مشتریان، آی وحید را به برندی محبوب در زمینه‌ی طراحی دیجیتال تبدیل کرده است.

گروه آی وحید (ivahid) یکی از قدیمی‌ترین فعالان در عرصه‌ی طراحی سایت و خدمات گرافیکی ایران محسوب می‌شود و از اواخر سال ۱۳۸۹ که آغاز فعالیت رسمی آنها کلید خورده است، تا به امروز موفق شده‌اند در بالاترین سطح به ارائه‌ی خدمات تخصصی ادامه دهند. جالب است بدانید صرف نظر از مسائل حرفه‌ای، آی وحید هدف اصلی خود را بر روی ارتقای سطح طراحی وب سایت در ایران متمرکز کرده است و طی سالیان اخیر موفق شده است این کار را با افزایش سطح استانداردهای طراحان خود و رساندن آن به بالاترین سطوح بین‌المللی انجام دهد. اما آی وحید تنها به پرورش اعضای گروه خود اکتفا نکرده و مقالات آموزشی قرار گرفته بر روی وب سایتش را به طور عمومی و با بالاترین کیفیت به صورت رایگان در اختیار تمام کاربران قرار داده است تا علاقه‌مندان با بهره‌گیری از این مطالب بتوانند با جدیدترین ترفندهای طراحی، برنامه‌نویسی وب و دنیای گرافیک آشنا شوند.